Wersja Polska   English Version   Deutsche Version   Versión Española

Kursy Języka Polskiego dla Lekarzy

Kursy Języka Polskiego dla Lekarzy

W Polsce przybywa lekarzy obcokrajowców, którzy aby móc wykonywać swój zawód, muszą zdać egzamin z języka polskiego. Wychodząc naprzeciw tym potrzebom wkrótce uruchamiany 2 nowe kursy dla lekarzy - przyspieszony i semestralny.

Kursy Polskiego dla Lekarzy mają na celu przygotowanie przyszłych i praktykujących lekarzy do pracy w Polsce w oparciu o wymagania Naczelnej Izby Lekarskiej.

POLISH WORLD wprowadza do swojej oferty nowy kurs odpowiadający tym wymaganiom. Przyspieszone Kursy dla Lekarzy przygotują Państwa szybko do egzaminu z języka polskiego w Naczelnej Izbie Lekarskiej. Każda lekcja będzie podzielona na kilka części, podczas których będą ćwiczne poszczególne sprawności:

  • pisanie i rozumienie ze słuchu - umiejetność zapisywania oraz zrozumienia usłyszanych informacji
  • poprawność gramatyczna wypowiedzi
  • mówienie - utrwalanie słownictwa koniecznego podczas komunikacji z pacjentem, pracy w zespole lekarzy, ćwiczenie umiejętności zbierania wywiadu od pacjenta itp.

 

PRZYSPIESZONY KURS JĘZYKA POLSKIEGO DLA LEKARZY:
START: 16.09.2017
POZIOM: B2
CZAS TRWANIA KURSU: 1 MIESIĄC
LICZBA UCZESTNIKÓW: max. 5 osób
LICZBA LEKCJI 40 lekcji, zajęcia 3 razy w tygodniu - poniedziałki, , środy i piątki, grupa poranna: 9:00 - 11:00, grupa popołudniowa: 16:30 - 18:30 lub 18:30 - 20:30
KOSZT KURSU: 1000ZŁ / od osoby

 

Jeśli nie planują Państwo zdawać egzaminu w Izbie Lekarskiej w tym roku, kursy semestralne będą dokładnie tym, czego Państwo potrzebują. Nauka w systemie semestralnym pozwala na przyswojenie wszystkich potrzebnych informacji w dłuższym czasie oraz daje możliwość wykorzystania nowo zdobytej wiedzy w praktyce.

 

SEMESTRALNY KURS JĘZYKA POLSKIEGO DLA LEKARZY:
START: 16.09.2017
POZIOM: B1 I B2
CZAS TRWANIA KURSU: 4 MIESIĄCE
LICZBA UCZESTNIKÓW: max. 8 osób
LICZBA LEKCJI 60 lekcji, zajęcia 2 razy w tygodniu - poniedziałki, środy godz. 16:30 lub 18:00
KOSZT KURSU: 1200ZŁ / od osoby

1 LEKCJA = 45 MINUT

W razie zainteresowania udziałem w kursie prosimy o kontakt pod numerem 662-225-757 lub mailowo: info@polish-world.pl

Jeśli są Państwo zainteresowani również innymi kursami języka polskiego, zapraszamy do zapoznania się z naszą aktulną ofertą >>>